• polski
  • angielski
Masz pytania? info@hvac-projekt.com

O firmie

Pracownia projektowa HVAC-Projekt została założona w 2003 roku w Gdańsku, oferując swoim swoim Klientom usługi z zakresu projektowania sieci i instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Od tamtego czasu jesteśmy niezmiennie obecni na rynku projektowym i stale się rozwijamy, czego dowodem są kolejne, udanie zakończone realizacje.

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu kompleksowych projektów branży sanitarnej, jednakże dzięki intensywnemu rozwojowi oraz długoletniej współpracy z wieloma specjalistami, oferujemy naszym Klientom także: wykonanie projektów sieci i instalacji elektrycznych, współpracę w dziedzinie nadzoru budowlanego oraz sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Nasz zespół projektowy cechuje wieloletnie doświadczenie projektowe, doskonała znajomość rynku branży sanitarnej oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zatrudniamy projektantów z uprawnieniami do projektowania w budownictwie oraz na stałe współpracujemy z doświadczonymi i cenionymi specjalistami, dzięki czemu jesteśmy w stanie w profesjonalny i fachowy sposób wykonać każde zlecenie. Do realizacji wszystkich naszych projektów wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie. Rozpoczęliśmy także wdrażanie systemu projektowania BIM, czyli modelowania informacji o budynkach, aby wyjść na przeciw wymogom stawianym polskiemu rynkowi budowlanemu przez Unię Europejską. Wymagania te zostały określone w zatwierdzonej w styczniu tego roku przez Parlament Europejski dyrektywie w sprawie zamówień publicznych, i będą w najbliższych latach zaimplementowane także do polskiego prawodawstwa.

Współpracujemy z Polską Spółką Gazownictwa, która regularnie zleca nam wykonanie projektów gazowych. Przez wieloletni okres współpracy zdobyliśmy zaufanie Spółki jako kontrahenta, co do dziś owocuje wieloma realizowanymi inwestycjami na terenie Polski Północnej. Obecnie PSG powierza nam dodatkowo wykonywanie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w programie Infrastruktura i Środowisko. Firma HVAC-Projekt z powodzeniem realizuje takie projekty, dostosowując je do wysokich europejskich standardów.

Warto też dodać, iż od kilku lat współdziałamy z firmami brytyjskimi, funkcjonujące w branży sanitarnej i elektrycznej na terenie Wielkiej Brytanii. Współpraca umożliwia nam wgląd na rozwiązania projektowe stosowane na zachodzie, a także wdrażanie ich we własnych projektach. Ponadto projektowanie według zagranicznych standardów skutkuje w dogłębne ich poznanie.

Nadrzędnym celem naszej Firmy jest spełnienie wszystkich wymagań i oczekiwań Klienta. Osiągamy to zarówno dzięki solidności, sumienności i terminowości podczas realizacji projektów, jak i maksymalnej optymalizacji zastosowanych rozwiązań projektowych. Zdobywane przez lata doświadczenie oraz zaufanie wielu Klientów zaowocowały szeregiem udanie zrealizowanych opracowań projektowych na terenie całego kraju i nie tylko.

Oddziały

GDAŃSK

ul. Kartuska 395
80-125 Gdańsk

Tel: 48 570 706 209

info: gdansk@hvac-projekt.com

LONDON

NIDDRY LODGE, 51 HOLLAND STREET, KENSINGTON

London, England, W8 7JB

info: office@hvac-projekt.com

logo1 logo2