• polski
  • angielski
Masz pytania? info@hvac-projekt.com

Outsourcing

Pracownia projektowa Hvac-projekt ma w swojej ofercie także usługę Outsourcingu dla firm projektowych i wykonawczych. Aktualnie, naszymi głównymi Klientami są biura projektowe działające na terenie Wielkiej Brytanii, w większości na rynku angielskim.
Dzięki intensywnej i owocnej współpracy, nasz zespół inżynierów równie efektywnie radzi sobie z projektowaniem na rynku rodzimym, jak i wg standardów zagranicznych.

Nasza Firma oferuje kompleksowe wykonywanie rysunków inżynierskich, projektów i opracowań w języku angielskim, zgodnych z obowiązującymi standardami i normami (m.in.. Building Regulations). Dzięki dynamicznemu rozwojowi i rozbudowanemu systemowi szkoleń, z miesiąca na miesiąc rozszerzamy wachlarz swoich usług. Naszym Klientom proponujemy ścisłą współpracę przy realizacji projektów instalacji sanitarnych oraz elektrycznych, zarówno dla mniejszych budynków mieszkalnych, jak i dużych obiektów użytku publicznego. W ramach współpracy z firmami zewnętrznymi, pracownia HVAC – Projekt projektuje m.in.:

Wykonujemy także kompleksowe obliczenia oraz analizy konkretnych sytuacji i rozwiązań projektowych, a także wymiarujemy i dobieramy urządzenia takie jak: kotły grzewcze, jednostki klimatyzacyjne, wentylatory i systemy wentylacyjne, zasobniki c.w.u. itp.

Dzięki współpracy na zasadach outsourcingu nasza Firma rozwija się intensywniej, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie sprostać coraz to większym wymaganiom stawianym nam przez naszych Klientów. Sądząc po rosnącej liczbie zlecanych nam realizacji możemy stwierdzić, iż nasza praca nie idzie na marne, a korzyści jakie czerpią z niej nasi kontrahenci to dla nas największa nagroda.

Oddziały

GDAŃSK

ul. Kartuska 395
80-125 Gdańsk

Tel: 48 570 706 209

info: gdansk@hvac-projekt.com

LONDON

NIDDRY LODGE, 51 HOLLAND STREET, KENSINGTON

London, England, W8 7JB

info: office@hvac-projekt.com

logo1 logo2